0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Dodge 5.7 2006-2019, JBR1587

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Dodge 5.7 2006-2019, JBR1587
 • 5130.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Dodge

Брендові диски серії Carbon Geomet від R1 Concepts для Dodge мають багато переваг.

 • Максимальне охолодження досягається за рахунок перфорації, яка забезпечує циркуляцію повітря.
 • Diamond Slot – технологія, яка сприяє потужному зчепленню диска та колодок.
 • Спеціальне покриття захищає від корозії.
 • Спеціальна обробка знижує биття при екстреному гальмуванні.
 • Диски R1 Concepts Carbon Geomet є прямою заміною ОЕМ і не вимагають доопрацювання гальмівної системи автомобіля.

Оскільки вуглецево-керамічні гальма складні у виробництві, очікується, що вони матимуть цілу низку преференцій порівняно зі своїми сталевими аналогами — і вони справді є.

Довговічність

Вуглецеві керамічні гальмівні диски довговічні. Вони розраховані практично на весь термін служби автомобіля, на відміну від звичайних сталевих гальм, які вимагають заміни диска кожні 15000-70000 км. Вони здатні прослужити так довго завдяки кристалічній молекулярній структурі карбіду кремнію. Це робить матеріал неймовірно твердим, особливо порівняно із залізом, яке є відносно податливим.

Дизайн

Карбід кремнію дуже легкий. Фактично, вуглецево-керамічний гальмівний диск може бути на 70% легшим, ніж його звичайний сталевий аналог. Встановивши вуглецево-керамічні гальма, можна зменшити вагу автомобіля, збільшивши потенційну швидкість та економію палива. В екстремальних умовах керування, де зазвичай використовуються гальма, зниження ваги може значно вплинути на загальні характеристики автомобіля.

Втрати тепла

Дискові гальма використовують тертя для перетворення кінетичної енергії на теплову. Щоб система не перегрівалася, ця енергія повинна розсіюватися, і з цим завданням добре справляються вуглецево-керамічні гальмівні диски. Це запобігає деформації гальмівного диска при різкому гальмуванні, а також забезпечує охолодження автомобіля.

Тормозна потужність

Ще однією перевагою вуглецево-керамічних гальм є їх здатність створювати тертя, необхідне для різкого гальмування протягом більш тривалих періодів часу. Це робить їх ідеальними на трасі. Більшість автомобілів із вуглецево-керамічними гальмами також включають системи допомоги при гальмуванні, що пом'якшує загальне враження від водіння.

У нашому інтернет-магазині продаються лише сертифіковані елементи гальмівної системи найкращих світових фірм-виробників. Брендові диски перевершують запчастини ОЕМ за багатьма експлуатаційними характеристиками та своєю ефективністю.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
 • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
 • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
 • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
 • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
 • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
 • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
 • Оплата карткою на сайті