0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 2.5 2017-2022, PDS.44144

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 2.5 2017-2022, PDS.44144
  • 4275.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus ES 2017-2022

Упевнений у направленні на вищу якість та безпеку автозапчастин для вашого автомобіля, ви ніколи не пошкодуєте вдалого вибору гальмівних дисків Power Stop. Існують чіткі причини, в тому числі кожна із них говорить у полону цих автозапчастин. Отже, якщо ви шукаєте купити гальмівні диски Lexus ES, ці деталі стануть незамінними в вашому вибору.

Всемірно відомий виробник Power Stop забезпечує безпеку нашої їзди протягом декількох років. Він поєднує в собі виготовлення гальмівних деталей, що вимагаються на сучасному ринку. Вгодований до роботи в важких умовах, деталі бренда регулярно підвищують стандарти безпеки. Наряду з іншими моделями, Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 2.5 2017-2022, PDS.44144 стає одним з найпопулярніших товарів.

Задні гальмівні диски Lexus ES виготовлені з високоякісного матеріалу. Вони не лише виносливі, але й допомагають збільшити продуктивність автомобіля. Перфорація та насічка, характерні для дисків Power Stop, забезпечують ідеальне гальмування, зменшуючи тиск і подальше зношування диска. Така особливість гальмівних дисків Power Stop робить їх надзвичайно конкурентними на ринку автозапчастин.

Від унікального процесу виготовлення до ідеального встановлення - усе про гальмівні диски Power Stop призначено для безпеки та довговічності. Якщо ви плануєте купити задні гальмівні диски Lexus ES, ви подбаєте про можливість безпеки та надійності вашого автомобіля на кожному кроці.

Отже, нехай це буде кожна поїздка, кожен заїзд, ваш Lexus ES заслуговує на єдину, відмінну якість гальмівних дисків Power Stop. Завдяки мандрівці до процесу виготовлення, Power Stop надав чудову роботу гальмової системи вашого авто. Не вагайтеся та купіть гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 2.5 2017-2022, PDS.44144 сьогодні і захистите свою їзду завжди.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті