0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2017-2022, PDS.44144

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2017-2022, PDS.44144
  • 4275.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus ES 2017-2022

Застосування якісних автомобільних запчастин завжди має пріоритет для власників автомобілів. Це особливо стосується таких критичних компонентів, як гальмівні диски. Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2017-2022, PDS.44144 впораються з усіма ваших вимогами та забезпечать максимальну продуктивність та безпеку під час їзди.

Купити Гальмівні диски Lexus ES завжди варто від надійних постачальників, а Power Stop є лідером у виробництві та постачанні гальмівних дисків. Завдяки своєму досвіду та інноваційним технологіям, Power Stop пропонує продукцію найвищої якості, яка забезпечує оптимальне гальмування та довгий термін служби.

Перфорація та насічка на Гальмівних дисках задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2017-2022, PDS.44144 не лише підсилюють естетичний вигляд автомобіля, але й покращують продуктивність гальмування. Перфоровані диски допомагають знижувати температуру диска під час інтенсивного гальмування, в той час як насічки забезпечують більшу поверхню для контакту з колодками, що забезпечує максимальне гальмування.

Купити Задні гальмівні диски Lexus ES від Power Stop, це інвестиція в безпеку та продуктивність вашого автомобіля. Завдяки обробці поверхні за допомогою анодного оксидування, ці диски мають високу стійкість до корозії та витривалість. Такий процес обробки поверхні також був використаний для покращення гальмівних характеристик, попередження перегріву та зменшення шуму.

Усі ці переваги роблять гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2017-2022, PDS.44144 ідеальним вибором для власників Lexus ES. Тому не гайте часу, купіть Гальмівні диски Lexus ES сьогодні й відчуйте відмінність!

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті