0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 4.6 2010-2022, JBR1396

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 4.6 2010-2022, JBR1396
  • 4522.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus GX 2010-2022

Шукаєте надійне джерело, де можна купити Гальмівні диски Lexus GX? Ласкаво просимо! У нас ви зможете знайти перфорований задній гальмівний диск Power Stop для Lexus 4.6 2010-2022, JBR1396, з насічкою для додаткової ефективності гальмування.

Гальмівні диски Power Stop - це високоякісна продукція, створена з використанням сучасних технологій і випробувань, спрямованих на забезпечення безпеки та надійності. Ця компанія зуміла поєднати інновації і випробувані технології для створення гальмівних дисків, які пропонують винятковий контроль гальмування та довговічність.

Коли ви вирішуєте купити Задні гальмівні диски Lexus GX, варто врахувати декілька важливих факторів. Один з них - матеріал диска. Power Stop використовує високоякісний чавун, який забезпечує високу міцність і термічну стабільність. Тому такі диски відрізняються великою тривалістю служби.

Додаткова перфорація і насічка на гальмівних дисках Power Stop забезпечують швидке відведення тепла і газів, які виникають під час гальмування. Це забезпечує стабільну ефективність гальмування в будь-яких умовах експлуатації автомобіля Lexus 4.6 2010-2022, JBR1396.

Отже, якщо ви хочете купити задні гальмівні диски Lexus GX, оберіть продукцію Power Stop. Ви отримаєте відмінну якість, надійність і безпеку в одному пакеті. З Power Stop ваш Lexus GX зможе працювати на максимальній ефективності, не залежно від умов дороги.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті