0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 5.7 2008-2020, JBR1355

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 5.7 2008-2020, JBR1355
  • 5225.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus LX 2008-2020

Автомобіль Lexus LX завжди відрізнявся своєю бездоганною якістю, міцністю та надійністю. Але необхідно пам'ятати, що кожна його складова потребує своєчасної заміни та оновлення. Особливо це стосується гальмівної системи, однією з найважливіших елементів якої є задні гальмівні диски. Якщо ви хотіли 'купити Гальмівні диски Lexus LX', то ми можемо запропонувати вам найкращий вибір - Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 5.7 2008-2020, JBR1355.

Ці гальмівні диски - ідеальне рішення для тих, хто хоче 'купити Задні гальмівні диски Lexus LX'. Вони виконані з високоякісного металу, що гарантує їх довговічність та відмінну протистояння корозії. Великим перевагам включається також перфорація дисків, яка дозволяє швидше охолоджувати диск, і, відповідно, підвищує ефективність гальмування.

Один із основних аргументів на користь Гальмівних дисків задніх Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 5.7 2008-2020, JBR1355 - це їх ідеальна підгонка до автомобіля Lexus LX. Інженери Power Stop детально розробили ці диски, з метою їх ідеального співвідношення з оригінальною системою гальмування Lexus LX. Це дозволяє забезпечити найбільш ефективне гальмування та подовжити термін експлуатації гальмівної системи в цілому.

Також варто зазначити насічку на цих гальмівних дисках. Вона допомагає забезпечити більшу стабільність та контроль під час гальмування, адже допомагає ефективніше розподіляти теплові навантаження. Саме такі гальмівні диски є незамінними під час активної їзди або в екстремальних умовах.

Отож, якщо ви хочете 'купити Гальмівні диски Lexus LX' або 'купити Задні гальмівні диски Lexus LX', то Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 5.7 2008-2020, JBR1355 - вибір, який гарантовано виправдає ваші сподівання. Вони забезпечують максимально ефективне та безпечне гальмування, допомагають підтримувати автомобіль в ідеальному стані та забезпечують свій довгий термін служби.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті