0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 6.0 2006-2022, JBR1738

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 6.0 2006-2022, JBR1738
  • 5206.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus LS 2006-2022

Якщо ви власник Lexus LS і вам потрібно оновити вашу гальмівну систему, то ви обов'язково розгляньте купівлю Гальмівних дисків задніх Power Stop (перфорація+насічка). Ці диски спеціально виготовлені для моделей Lexus 6.0 2006-2022, JBR1738 і представляють собою один з найкращих варіантів на ринку.

Причинами, чому ви можете захотіти купити Гальмівні диски Lexus LS, є їхні вражаючі характеристики. Вони мають перфорацію, що дозволяє вони працювати ефективніше, навіть при високих температурах. Вони також мають насічку, що забезпечує краще та безпечніше вторможування.

Але ще однією великою перевагою цих дисків є їх надійність. Завдяки високоякісним матеріалам та технологіям, які використовує Power Stop, ці диски забезпечують тривалий термін служби, що робить їх ідеальним вибором для власників Lexus.

Ви не зустрінете жодних проблем з установкою цих дисків. Вони розроблені так, щоб ідеально підходити до вашої специфічної моделі автомобіля Lexus 6.0 2006-2022, модели JBR1738. Це означає, що вам не потрібно буде витрачати додатковий час або гроші на їх встановлення.

Останнє, але не менш важливе, ціна на ці гальмівні диски досить приваблива. Враховуючи високий рівень якості та ефективності, який вони пропонують, вартість цих дисків є дійсно конкурентноспроможною. Тому якщо ви хочете купити Задні гальмівні диски Lexus LS, то Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) є прекрасним варіантом.

Отже, якщо ви шукаєте надійні, високоякісні та ефективні гальмівні диски для вашої Lexus LS, щоб підвищити безпеку та продуктивність вашого автомобіля, витратьте час, щоб розглянути Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) для моделей Lexus 6.0 2006-2022, JBR1738. Вони можуть стати відмінним вибором для вас.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті