0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Mazda 2.0 2014-2022, JBR1389

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Mazda 2.0 2014-2022, JBR1389
 • 4047.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Mazda

Керамічні гальмівні диски для автомобілів «Мазда», також звані карбон-керамічними, виготовляються із спеціальної суміші напилення, смоли, волокна. Це дуже ефективний ноу-хау. Це нове покоління, яке забезпечує найбільш конструктивне та адекватне гальмування без «залипання» та перегріву.

Трохи історії

З 1970-х років вони використовуються у гальмівних системах для аерокосмічної промисловості, а з 1980-х років – в автоспорті. Вони знайшли своє застосування у легкових автомобілях у 90-х роках ХХ століття, але здобули популярність лише після того, як були представлені на Ferrari Enzo, а потім і на Porsche Carrera GT.

Переваги

 • До їх переваг можна віднести довговічність і, перш за все, стійкість до високих температур. Вони витримують багаторазові гальмування з величезних швидкостей до нуля, коли температура аксесуарів піднімається до 800 градусів.
 • Керамічні гальмівні диски для автомобілів Mazda витримують багаторазові спроби гальмування без ризику т.зв. "загасання", тобто. різкого збільшення гальмівного шляху, що виникає внаслідок перегріву гальмівної системи.
 • Багато фахівців вважають, що кераміка сьогодні настільки хороша, що легко справляється з міською їздою. Безперечно, тому що карбон-керамічні диски для «Мазда» чудово підходять для цього, і вигляд таких високотехнологічних аксесуарів сьогодні вже нікого не шокує.

Тиха робота

Напевно, не секрет, що деякі водії іноді витрачають великі гроші, замінюючи кілька комплектів гальмівних колодок, щоб позбавитися скрипу. З появою на ринку гальмівних дисків Power Stop та аналогічних колодок необхідність у таких експериментах виразно відпала. В результаті проведених шумових випробувань Power Stop, безперечно, виграють порівняльні змагання. Якщо із супортами та колодками проблем немає, то диски Power Stop для автомобілів Mazda працюють дуже тихо.

Основне завдання

Не можна забувати, що основне завдання гальмівної системи – ефективна зупинка транспортного засобу. Карбон-керамічні диски для авто «Мазда» мають підвищений коефіцієнт тертя, що скорочує гальмівний шлях до 20% порівняно зі стандартними системами.

Пил та диски

Погодьтеся, особливо влітку, через 2-3 дні нормальної їзди красиві алюмінієві диски покриваються чорним пилом. Проблема, однак, у тому, що будь-яка органічна гальмівна колодка генеруватиме згаданий пил при кожному гальмуванні. Інженери Power Stop давно знайшли рішення: завдяки з'єднанню кераміки та зменшенню кількості графіту гальмівні системи Power Stop практично не припадають пилом при гальмуванні, і диски на вашій Mazda виглядають, як новенькі.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
 • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
 • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
 • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
 • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
 • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
 • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
 • Оплата карткою на сайті