0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Toyota 2.7 2002-2022, JBR1396

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Toyota 2.7 2002-2022, JBR1396
  • 4522.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Toyota Prado 2002-2022

Хід автомобіля, його стабільність та безпека в багато разів залежать від якості гальмівної системи. Це один із ключових елементів, від якого залежить не тільки комфортна, але і безпечна їзда. Гальмівні диски Power Stop (перфорація+насічка) Toyota 2.7 2002-2022, JBR1396 - це високоякісний продукт, який гарантовано забезпечить ефективне гальмування в різних умовах дорожнього руху.

Якщо ви хочете купити Гальмівні диски Toyota Prado, то рекомендуємо звернути увагу на модель Power Stop JBR1396. Це оновлення для автомобілів Toyota 2.7 2002-2022 років випуску, що поєднує в собі передові конструктивні рішення та сучасні технології. Диски виконані за методом перфорації та насічки, що забезпечує відмінне гальмування навіть при високій швидкості та на вологому покритті.

Аби купити Задні гальмівні диски Toyota Prado, не обов'язково шукати спеціалізовані магазини Porsche в Україні. Ви можете зробити покупку в комфортних для себе умовах - в інтернеті! Головне - вибирати продукцію в перевірених онлайн-магазинах, які пропонують товари від відомих виробників, до числа яких входить компанія Power Stop.

Детальніше про Гальмівні диски Power Stop (перфорація+насічка) Toyota 2.7 2002-2022, JBR1396. Ці диски відрізняються високою якістю і довговічністю. Перфорація на дисках служить для охолодження, а насічка допомагає забезпечити ефективне гальмування. Ці особливості дозволять вам почуватися впевнено на дорозі в будь-яких умовах і погоді. Монтаж дисків не потребує спеціальних знань або навичок, тому ви з легкістю встановите їх самостійно.

Висновок: якщо вам потрібно купити задні гальмівні диски Toyota Prado, то Гальмівні диски Power Stop (перфорація+насічка) Toyota 2.7 2002-2022, JBR1396 - це чудовий вибір. Висока якість, надійність, відмінна ефективність та доступна вартість - все це робить їх вибором номер один серед автовласників.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті