0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) VW 3.6 2006-2017, JBR1553

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) VW 3.6 2006-2017, JBR1553
 • 5016.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски VW

Гальмівна система автомобіля повинна працювати бездоганно, і чим вищі будуть показники ефективності гальм, тим маневренішими, комфортнішими та безпечнішими будуть ваші поїздки.

Ми пропонуємо найкраще рішення для автомобілів VW, яке дозволить підвищити ефективність гальмування практично вдвічі. Брендові диски R1 Concepts покращеної серії Carbon Geomet за експлуатаційними показниками відповідають або перевищують показники оригінальних запчастин VW.

Американська компанія R1 Concepts використовує новітні технології під час виробництва гальмівних дисків. Всі процеси повністю автоматизовані, що забезпечує високу точність лиття, обробки та балансування. Для виготовлення дисків серії Carbon Geomet компанія використовує сплави з підвищеним вмістом вуглецю, завдяки чому різко зростає зносостійкість та надійність виробу.

Переваги гальмівних дисків американського бренду R1 Concepts

Гальмівні диски R1 – диски преміум класу, що дозволяють підвищити ефективність та безпеку гальмування автомобіля.

 • Наскрізна перфорація та спеціальні надсічки сприяють ефективному виведенню теплових потоків, забезпечуючи більш інтенсивне охолодження.
 • Ексклюзивні насічки сигналізують про ступінь зношеності гальмівного диска.
 • На виріб нанесене спеціальне захисне покриття, тому диски мають високу стійкість до корозії.
 • Диски виготовляються за параметрами та стандартами оригіналів, тому немає необхідності в їх переробці або припасуванні.
 • Диски серії Carbon Geomet мають високий ступінь стійкості до деформації, перегріву та руйнування.

Реалізуємо продукцію перевірених та надійних виробників та постачальників

Добитися ще кращих показників гальмування можна, якщо встановити автомобіль гальмівні диски R1 Concepts серії Carbon Geomet в комплекті з гальмівними колодками цього ж бренду. У комплекті ці комплектуючі дають максимальну ефективність гальмування в найскладніших умовах доріг та динамічній «агресивній» манері водіння.

У нашому каталозі продукція R1 Concepts представлена у широкому асортименті. Якщо вам потрібна допомога у підборі запчастин для гальмівної системи Volkswagen, зв'яжіться з нашими менеджерами, і ви отримаєте повноцінну професійну допомогу.

Ми пропонуємо лояльні ціни та вигідні умови купівлі запчастин найвищої якості, підтвердженої відповідними сертифікатами.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
 • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
 • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
 • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
 • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
 • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
 • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
 • Оплата карткою на сайті