0

Тормозные диски задние Power Stop (перфорация+насечка) VW 4.0 2018-2023

Тормозные диски задние Power Stop (перфорация+насечка) VW 4.0 2018-2023
 • 6 669.00 грн.
В наличии
Гальмівні диски VW

Гальмівна система автомобіля повинна працювати бездоганно, і чим вищі будуть показники ефективності гальм, тим маневренішими, комфортнішими та безпечнішими будуть ваші поїздки.

Ми пропонуємо найкраще рішення для автомобілів VW, яке дозволить підвищити ефективність гальмування практично вдвічі. Брендові диски R1 Concepts покращеної серії Carbon Geomet за експлуатаційними показниками відповідають або перевищують показники оригінальних запчастин VW.

Американська компанія R1 Concepts використовує новітні технології під час виробництва гальмівних дисків. Всі процеси повністю автоматизовані, що забезпечує високу точність лиття, обробки та балансування. Для виготовлення дисків серії Carbon Geomet компанія використовує сплави з підвищеним вмістом вуглецю, завдяки чому різко зростає зносостійкість та надійність виробу.

Переваги гальмівних дисків американського бренду R1 Concepts

Гальмівні диски R1 – диски преміум класу, що дозволяють підвищити ефективність та безпеку гальмування автомобіля.

 • Наскрізна перфорація та спеціальні надсічки сприяють ефективному виведенню теплових потоків, забезпечуючи більш інтенсивне охолодження.
 • Ексклюзивні насічки сигналізують про ступінь зношеності гальмівного диска.
 • На виріб нанесене спеціальне захисне покриття, тому диски мають високу стійкість до корозії.
 • Диски виготовляються за параметрами та стандартами оригіналів, тому немає необхідності в їх переробці або припасуванні.
 • Диски серії Carbon Geomet мають високий ступінь стійкості до деформації, перегріву та руйнування.

Реалізуємо продукцію перевірених та надійних виробників та постачальників

Добитися ще кращих показників гальмування можна, якщо встановити автомобіль гальмівні диски R1 Concepts серії Carbon Geomet в комплекті з гальмівними колодками цього ж бренду. У комплекті ці комплектуючі дають максимальну ефективність гальмування в найскладніших умовах доріг та динамічній «агресивній» манері водіння.

У нашому каталозі продукція R1 Concepts представлена у широкому асортименті. Якщо вам потрібна допомога у підборі запчастин для гальмівної системи Volkswagen, зв'яжіться з нашими менеджерами, і ви отримаєте повноцінну професійну допомогу.

Ми пропонуємо лояльні ціни та вигідні умови купівлі запчастин найвищої якості, підтвердженої відповідними сертифікатами.

Оставить отзыв

Плохо
Хорошо
Доставка
По Киеву
 • Доставка осуществляется c понедельника по пятницу с 9.00 до 21.00, в субботу с 10.00 до 20.00
 • В случае заказа в воскресенье доставка проводится в понедельник
 • При дополнительном согласовании возможна доставка в любой удобный для Вас день
По Украине
 • Доставка в другие города Украины осуществляется транспортными и курьерскими организациями Стоимость доставки не входит в цену товара, оплата за доставку осуществляется покупателем самостоятельно при получении товара.
Оплата
 • Оплата наличными курьеру: заказанный товар доставляется Вам курьером и Вы оплачиваете его при получении.
 • Юридическим лицам и частным предпринимателям предоставляется полный комплект документов (оригинал счета, товарная накладная).
 • Оплата картой на сайте