0

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2005-2011, PDS.44090

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2005-2011, PDS.44090
  • 4832.84 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus GS 2005-2011

Один з основних компонентів ефективної та безпечної роботи автомобіля - це гальма. Вони мають гарантувати швидке й безпечне зупиняння автівки у будь-яких умовах. Особливо важливо це при високій швидкості або під час негоди. Незалежно від того, чи є ви водієм спортивного автівки Lexus GS, чи шукаєте диски для сімейного автомобіля, Junior дає можливість купити Гальмівні диски Lexus GS від найкращих виробників на ринку.

Ви знали, що задні гальмівні диски відіграють роль стільки ж важливу, як і передні? Вони підтримують передні гальма в стабільному стані, контролюють стабілізацію автомобіля при тормозінні і забезпечують співвісність напрямку руху. Щоб забезпечити оптимальну роботу гальмівної системи вашого Lexus GS, вам потрібно купити Задні гальмівні диски Lexus GS.

Найбільш привабливими є гальмівні диски Geomet series R1 carbon з перфорацією+насічкою для моделі Lexus 3.5 2005-2011, PDS.44090. Ці гальмівні диски відрізняються високою якістю, відмінними технічними характеристиками і гарантують довгу та надійну роботу. Вчасна заміна гальмівних дисків на вашому Lexus 3.5 2005-2011 не тільки забезпечить вашу безпеку на дорозі, але і збереже інші елементи гальмівної системи в цілому.

Користувачі, які вибрали для свого авто ці гальмівні диски, відзначають їх стійкість до механічних пошкоджень, гнучкість та відмінну працездатність. Ця модель гальмівних дисків визначається великою премією та довірою в середовищі водіїв Lexus GS. Їхнім багатими перевагами є висока ефективність, довговічність та надійність. Крім того, вони попереджають перегрів гальмівної системи завдяки перфорації і насічці.

Не чекайте, поки ваші гальмівні диски будуть зношені, замініть їх ексклюзивними гальмівними дисками R1 carbon geomet series з перфорацією+насічкою для Lexus GS. Вони прекрасно підходять для автомобілів Lexus 3.5 2005-2011, PDS.44090, і стануть відмінним вибором для тих, хто цінує якість та безпеку на дорозі. Виберіть найкраще для вашого автомобіля!

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті