0

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2006-2012, PDS.44142

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2006-2012, PDS.44142
  • 4681.79 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus IS 2006-2012

У сучасному світі автомобіль давно став не лише засобом пересування, але й частиною образу, відображенням статусу і стилю життя свого власника. Це відноситься не тільки до зовнішнього вигляду автомобіля, але і до його технічних характеристик, зокрема, до системи гальмування. І якщо ви власник автомобіля Lexus IS 3.5 2006-2012 рік випуску, то гальмівні диски задні R1 Carbon Geomet Series (перфорація+насічка), PDS.44142 - це саме те, що вам потрібно.

Задні гальмівні диски Lexus IS – це компонент системи гальмування, який відповідає за ефективність гальмування та контроль над автомобілем. Фактично вони перетворюют обертовий рух коліс в тепло завдяки тому, що гальмівний барабан або диск створюють тертя проти гальмівних колодок. І ось тут починається сфера застосування гальмівних дисків R1 Carbon Geomet Series.

Чому варто купити гальмівні диски Lexus IS саме від виробника R1? Перш за все, це покращує гальмування та безпеку водіння. Завдяки технології "Carbon Geomet Series", диски демонструють відмінну корозійну стійкість, повышуючи тим самым термін служби гальмівної системи. До того ж, перфорація і насічка на дисках сприяють оптимальному охолодженню при високих навантаженнях.

Якщо ви втрачаєте довіряти в гальма і хочете замінити їх на якісніші, то наша пропозиція для вас - купити Задні гальмівні диски Lexus IS. Безпека на дорогах – це те, що не можна знехтувати. А високоякісний обладнавання гальм – це одна із найважливіших складових безпеки.

Додатковим плюсом є те, є то, що ви можете легко придбати гальмівні диски задні R1 Carbon Geomet Series (перфорація+насічка) для Lexus 3.5 2006-2012, PDS.44142 прямо зараз, без зайвих затрат часу і зусиль. Не пропустіть цю можливість зробити свій автомобіль безпечнішим і надійнішим!

Якщо ви хочете покращити гальмування свого Lexus IS, та купити гальмівні диски Lexus IS, тоді наші задні гальмівні диски Lexus IS від R1 Carbon Geomet Series (перфорація+насічка), PDS.44142 - найкращий вибір! Гальма відомого виробника не тільки забезпечують безпечність, але і підкреслюють ваш вишуканий смак. Будьте впевнені в своїй безпеці разом з гальмівними дисками R1!

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті