0

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2012-2022, EDS.44141

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2012-2022, EDS.44141
  • 4923.47 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus GS 2012-2022

Маючи у своєму автомобілі високоякісні Гальмівні диски, ви можете бути впевнені в його безпекованні. Зокрема, виробник R1 carbon geomet series пропонує відмінний варіант для Lexus 3.5 2012-2022, модель EDS.44141. Цей варіант характеризується перфорацією і насічкою, що забезпечує гарну охолодження в процесі гальмування.

Купити Гальмівні диски Lexus GS ви можете з легкістю, просто вибравши відповідні характеристики на нашому сайті. Чому варто зупинитися на цій моделі? Вона є достатньо надійною і довговічною, завдяки використанню технології R1 carbon geomet. Ви будете вражені ефективністю гальмування та стабільністю роботи цих дисків.

Але чому варто купити Задні гальмівні диски Lexus GS від R1 Carbon Geomet Series? Ця модель є більш надійною і зносостійкою, порівняно зі стандартними дисками. Насічки на дисках впливають на швидкість гальмування, роблячи його більш плавним, а перфорація дозволяє ефективніше охолоджувати диск, що позитивно відображається на терміні його служби. Також вони ідеально підходять для вашої моделі Lexus 3.5 2012-2022, що гарантує безпроблемне встановлення.

Широкий вибір гальмівних дисків Lexus GS вам гарантовано на нашому сайті. Будьте впевнені в якості кожного продукту і зможете з легкістю купити Задні гальмівні диски Lexus GS, що ідеально підійдуть для вашого автомобіля. Особливо виділяються моделі з лінійки R1 Carbon Geomet Series з перфорацією і насічками, які відрізняються високою якістю і високим рівнем безпеки.

Запрошуємо вас відвідати наш сайт зараз, аби купити Гальмівні диски Lexus GS. Обирайте надійність і якість з R1 Carbon Geomet Series! Детальніше про модель EDS.44141 для Lexus 3.5 2012-2022 можна дізнатися, звернувшись до нашої служби підтримки. Сподіваємося, що ви зробите прудентний вибір і ваш автомобіль буде обладнаний найкращими гальмівними дисками.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті