0

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2017-2022,  PDS.

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2017-2022,  PDS.
  • 4742.21 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus ES 2017-2022

Купити гальмівні диски Lexus ES – це важливий крок для того, щоб забезпечити безпеку руху вашого автомобіля. Диски гальмівної системи - це один з найваажливіших елементів, який впливає не тільки на гальмування, але і на стабільність авто під час руху.

Якщо ви шукаєте надійну автомобільну частину, обирайте задні гальмівні диски Lexus ES з серії R1 Carbon Geomet від відомого виробника PDS. Ці диски мають перфорацію та насічку, що дозволяє забезпечити високу продуктивність гальмування даже при критичних навантаженнях.

Купити Задні гальмівні диски Lexus ES з серії R1 Carbon Geomet краще у провідних постачальників автомобільних запчастин. З їхньої кваліфікованої підтримки ви отримаєте все необхідне для коректного функціонування гальмівної системи вашого автомобіля.

Гальмівні диски R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 3.5 2017-2022 від PDS – це справжній вибір для власників Lexus ES, які цінують якість та безпеку. Ці диски забезпечують чудові гальмівні характеристики, оптимальний контроль над автомобілем у різних режимах руху, а також зростання терміну служби гальмівної системи.

Обираючи Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus ES, ви отримуєте високий рівень термообміну завдяки перфорації, що значно зменшує імовірність перегріву гальмівної системи. На відміну від стандартних дисків, модель задних дисків R1 carbon з перфорацією та насічками від PDS має вищу ефективність.

Тому купити Задні гальмівні диски Lexus ES - це вклад в безпеку і продуктивність вашого автомобіля. Закладіть нові стандарти ефективності гальмування з новими дисками R1 carbon geomet series від PDS! Порахуйте переваги і відчуйте різницю!

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті