0

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 4.3 2000-2005, PDS.44123

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 4.3 2000-2005, PDS.44123
  • 4772.42 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus LS 2000-2005

Ви шукаєте надійні та високоякісні гальмівні диски для вашого Lexus LS 4.3 2000-2005? Тоді з найбільшою впевненістю рекомендуємо вам вивчення моделі Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка), PDS.44123. Цей гальмівний диск показує відмінну продуктивність, підвищуючи безпеку їзди, навіть у найважчих умовах.

Що робить ці гальмівні диски особливими? Задні гальмівні диски R1 carbon geomet series виготовлені з вуглецевого сплаву і покриті геометричним захисним покриттям, яке запобігає корозії. Насічки та перфорації забезпечують високу продуктивність гальмування, ефективне відведення тепла та сприяють зниженню ваги диска. Це не тільки подовжує термін служби гальмівних колодок, але і забезпечує максимальну відповідь на гальмівні накиди, що додає Lexus LS певної преміальності.

Отже, якщо ви хочете 'купити Гальмівні диски Lexus LS' або 'купити Задні гальмівні диски Lexus LS', ви не зможете знайти кращого вибору, ніж R1 carbon geomet series. Цей продукт створений спеціально для моделі Lexus LS 4.3, і ви дійсно оціните різницю, яку він робить за кермом.

Серія R1 carbon geomet показала відмінні результати в жорстких тестах та забезпечує довгостроковий термін служби, втім не втрачаючи своїх гальмівних характеристик. Будьте впевненими в своєму виборі, обираючи Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series Lexus 4.3 2000-2005, PDS.44123

Не гайте часу на пошук альтернативи - купуйте задні гальмівні диски R1 carbon geomet series. Вони забезпечують відмінну продуктивність гальмування та довговічність, яку ви очікуєте від преміального оригінального обладнання. Отже, коли вам потрібно 'купити Гальмівні диски Lexus LS' або 'купити Задні гальмівні диски Lexus LS', оберіть найкраще найкраще.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті