0

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 4.5 2012-2022, EDS.44141

Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 4.5 2012-2022, EDS.44141
  • 4923.47 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus GS 2012-2022

Ви ніколи не знаєте, коли можете потребувати гальмівних дисків відомої серії R1 carbon geomet для вашого Lexus GS. Будь то для повсякденного використання, спортивних заїздів або для забезпечення максимального контролю на складних дорогах. Чи знаєте ви, куди краще звернутися, щоб купити Гальмівні диски Lexus GS?

Отримайте найкраще для вашого Lexus GS вирішивши купити задні гальмівні диски Lexus GS від R1 carbon geomet. Завдяки їх побудові з високоякісного карбону, вони забезпечують тривалий термін служби, надаючи вам максимальний контроль навіть в найскладніших умовах їзди. Вони вироблені з урахуванням високих стандартів безпеки й екологічності.

Що робить Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 4.5 2012-2022, EDS.44141 незамінними? Вони володіють унікальними особливостями, що включають перфорацію і насічку. Ці особливості посилюють процес охолодження гальм, допомагають уникнути перегріву і зменшують шум при гальмуванні. Окрім того, вони також допомагають видалити воду, грязь і пил з поверхні диску, щоб забезпечити стабільне гальмування в будь-якій ситуації.

Ще одна перевага Гальмівних дисків задніх Lexus GS R1 carbon geomet series - це їх зручність і ефективність в установці. Завдяки своїм компактним розмірам і точній формі, вони легко встановлюються без потреби в спеціальному обладнанні або додаткових зусиль з боку механіка.

Не має значення, які ваші вимоги або очікування, купуючи Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series для Lexus 4.5 2012-2022, EDS.44141, ви можете бути впевнені, що отримуєте продукт високої якості, який відповідає всім вашим потребам та комфорту в їзді.

И тому, якщо ви прагнете купити Гальмівні диски задні R1 carbon geomet series (перфорація+насічка) Lexus 4.5 2012-2022, EDS.44141, то поспішіть! Не пропустіть свій шанс отримати високоякісні гальмівні диски для вашого Lexus GS!

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті