0

Тормозные диски задние R1 carbon geomet series (перфорация+насечка) Porsche 4.8 2010-2021

Тормозные диски задние R1 carbon geomet series (перфорация+насечка) Porsche 4.8 2010-2021
 • 6 726.00 грн.
В наличии
Гальмівні диски Porsche

Брендові гальмівні диски – це не питання престижу, це питання безпеки пасажирів та водія авто, тому до вибору гальмівних дисків та інших Гальмівні диски мають бути бездоганними. Особливо для спортивних автомобілів. На спортивні моделі необхідно встановлювати запчастини, які ефективно працюватимуть при найвищих робочих температурах і забезпечать скорочення гальмівного шляху.

Ми не перший рік займаємося автозапчастинами для гальмівних систем різних автомобілів, тому знаємо, які диски є найнадійнішими і демонструють ідеальні параметри гальмування.

Carbon Geomet – унікальна серія з покращеними експлуатаційними характеристиками

Автоаматорам відомо давно, що більше половини брендових високоефективних гальм розробляються та випускаються саме у США. Але серед них є свої безумовні лідери.

У нашому магазині ви зможете підібрати гальмівні диски Porsche від відомого виробника R1 Concepts. Компанія використовує новітні технології, забезпечуючи найвищу якість запчастин для гальмівних систем.

Серія дисків Carbon Geomet розроблена спеціально для люксових автомобілів преміум-класу. Лінійка відноситься до сегменту високоефективних гальм і отримує найвищі оцінки серед власників авто в усьому світі.

Переваги дисків R1 Concepts

 • Покращена формула сплаву G3500, що застосовується для виробництва дисків.
 • Унікальне захисне покриття.
 • Спеціальна перфорація по всій поверхні диска.
 • Насічки для індикації зношеності.

Тормозні диски R1 Concepts із серії Carbon Geomet не тільки не поступаються оригінальним Porsche, а й показують більш високу ефективність гальмування, перевершуючи оригінал за багатьма параметрами.

Кращі ціни в Україні

Всі моделі, представлені в каталозі нашого магазину, сертифіковані та мають неперевершену якість. При цьому ми не завищуємо ціни і наші клієнти не переплачують при купівлі запчастин. Співвідношення «ціна-якість» витримується в оптимальному співвідношенні для всіх товарів за будь-яких умов.

Якщо вам потрібна консультація, додаткова інформація або допомога у виборі запчастин, зв'яжіться з нами по телефону, і ми обов'язково відповімо на всі питання щодо представлених товарів та роботи магазину.

Ми підбираємо для вас тільки найкращі запчастини, з якими вам не доведеться турбуватися за гальма вашого автомобіля.

Оставить отзыв

Плохо
Хорошо
Доставка
По Киеву
 • Доставка осуществляется c понедельника по пятницу с 9.00 до 21.00, в субботу с 10.00 до 20.00
 • В случае заказа в воскресенье доставка проводится в понедельник
 • При дополнительном согласовании возможна доставка в любой удобный для Вас день
По Украине
 • Доставка в другие города Украины осуществляется транспортными и курьерскими организациями Стоимость доставки не входит в цену товара, оплата за доставку осуществляется покупателем самостоятельно при получении товара.
Оплата
 • Оплата наличными курьеру: заказанный товар доставляется Вам курьером и Вы оплачиваете его при получении.
 • Юридическим лицам и частным предпринимателям предоставляется полный комплект документов (оригинал счета, товарная накладная).
 • Оплата картой на сайте