0

Тормозные диски задние R1 carbon geomet series (перфорация+насечка) Kia 2.5 2017-2022

Тормозные диски задние R1 carbon geomet series (перфорация+насечка) Kia 2.5 2017-2022
 • 5 865.30 грн.
В наличии
Гальмівні диски Kia

Гальмівні диски - питання безпеки водія та пасажирів автомобіля, тому вибирати запчастини для Kia, як, втім, і для інших марок авто, необхідно відповідально. Наш магазин не перший рік займається елементами гальмівних систем, тому ми знаємо, які диски найнадійніші. Наприклад, серія Carbon Geomet – вона має покращені характеристики, які якоюсь мірою навіть перевершують оригінальні.

Серія Carbon Geomet для автомобілів Kia

Звичайно, навіть карбонові гальма одного разу зношуються, і їх також необхідно буде замінити (хіба що станеться це набагато пізніше – деякі виробники розраховують експлуатаційні кілометри в межах 300 тисяч). У цей момент сервіс не просто замінить вам диски, а також повинні приїхати нові колодки, датчики, кріплення і тому подібні аксесуари. Автовиробник із США вже почав пропонувати гальмівні системи, які включають диски, покриті тонким шаром спеціального складу і володіють філігранною перфорацією поверхонь.

Як вони працюють і з чого зроблені?

 • Інноваційний склад подрібнюють у порошок і плавлять за допомогою кисню та палива за дуже високих температур, а потім з високою швидкістю напилюють на диск. В результаті виходить шар із мінімальною товщиною, який потім полірується як дзеркало, а перед цим сам диск перфорується.
 • Результат вражає. Згідно з проведеними дослідженнями, диски служать на 30-40% довше, ніж стандартні сталеві. Вони характеризуються практично нульовим вицвітанням. І що важливо, диски виробляють на 90% менше пилу, ніж звичайні.
 • Якщо ми усвідомлюємо, що найбільшу небезпеку для здоров'я людини становлять не викиди CO2 або NOx, а тверді частинки PM25, які складаються, наприклад, з пилу гальма, то виробник серії Carbon Geomet для «КІА» також продовжує нам життя. І, за логікою речей, це сприяє збереженню довкілля у її природному стані.

Що ми пропонуємо своїм покупцям

У нашому інтернет-магазині ви завжди можете підібрати брендові диски для всіх моделей Kia від R1 Concepts, відомої фірми-виробника. Ця компанія застосовує новітні технології та розробки автопрому, забезпечуючи таким чином відмінну якість своєї продукції. Високоефективні гальма одержують найвищі оцінки та відгуки від власників автомобілів «КІА» по всьому світу.

Оставить отзыв

Плохо
Хорошо
Доставка
По Киеву
 • Доставка осуществляется c понедельника по пятницу с 9.00 до 21.00, в субботу с 10.00 до 20.00
 • В случае заказа в воскресенье доставка проводится в понедельник
 • При дополнительном согласовании возможна доставка в любой удобный для Вас день
По Украине
 • Доставка в другие города Украины осуществляется транспортными и курьерскими организациями Стоимость доставки не входит в цену товара, оплата за доставку осуществляется покупателем самостоятельно при получении товара.
Оплата
 • Оплата наличными курьеру: заказанный товар доставляется Вам курьером и Вы оплачиваете его при получении.
 • Юридическим лицам и частным предпринимателям предоставляется полный комплект документов (оригинал счета, товарная накладная).
 • Оплата картой на сайте