0

Тормозные диски задние R1 carbon geomet series (перфорация+насечка) Land Rover 3.0 2013-2022

Тормозные диски задние R1 carbon geomet series (перфорация+насечка) Land Rover 3.0 2013-2022
  • 5 447.11 грн.
В наличии
Гальмівні диски Land Rover Range Rover

Якісні гальмівні диски мають першорядне значення для забезпечення ефективного гальмування автомобіля, особливо якщо йдеться про таких потужних позашляховиків, як Land Rover Range Rover.

У нашому магазині в широкому асортименті представлені найкращі гальмівні диски для автомобіля Land Rover, які можна знайти на сьогоднішній день. Головні критерії, за якими ми вибирали гальмівні диски для позашляховиків – це надійність, ефективність та довговічність. Саме тому пропонуємо вам звернути увагу на нову серію брендових гальмівних дисків R1 Concepts.

Нове покоління гальмівних дисків від R1 Concepts

Брендова продукція R1 Concepts має величезну популярність серед тих, хто любить потужні динамічні автомобілі, віддаючи перевагу агресивному стилю водіння. Компанія постійно впроваджує високотехнологічні рішення, удосконалюючи гальмівні диски, що виводяться на світовий ринок.

Диски з нової серії Carbon Geomet не стали винятком. Вони розраховані на тривалий термін експлуатації, демонструючи унікальні параметри гальмування.

У чому полягає особливість нової серії:

    · Підвищену зносостійкість виробу надає унікальна форма сплаву G3500 з підвищеним вмістом вуглецю, що значно підвищує якість сплаву за показниками міцності та надійності. · Перфорація, яка максимально знижує тепловиділення навіть при найвищому інтенсивному водінні. · Диски відмінно проявляють себе в умовах бездоріжжя, буквально «скидаючи» з себе дорожнє та гальмівне сміття. · Ретельно продумана геометрія та грамотне балансування виключають вібрації під час гальмування, биття в кермо та інші неприємні моменти. · Покриття Geomet надійно захищає диски від корозії.

Характеристики R1 Carbon для Land Rover Range Rover перевищують за показниками оригінальні запчастини автомобілів. А повний комплект гальмівних дисків та колодок R1 Carbon показують максимально покращені параметри гальмування, дозволяючи скоротити гальмівну колію до 42%.

Підберемо для вас найкращі запчастини для гальмівної системи Land Rover

У нашому магазині ви завжди можете вибрати та замовити передні комплекти дисків, задні комплекти, а також гальмівні колодки та інші запчастини, що забезпечують ефективне та безпечне гальмування.

Всі наші товари сертифіковані та готові до встановлення на автомобіль без будь-яких доопрацювань та змін.

Ціни на комплекти цілком демократичні, а умови доставки та оплати зручні для покупців.

Оставить отзыв

Плохо
Хорошо
Доставка
По Киеву
  • Доставка осуществляется c понедельника по пятницу с 9.00 до 21.00, в субботу с 10.00 до 20.00
  • В случае заказа в воскресенье доставка проводится в понедельник
  • При дополнительном согласовании возможна доставка в любой удобный для Вас день
По Украине
  • Доставка в другие города Украины осуществляется транспортными и курьерскими организациями Стоимость доставки не входит в цену товара, оплата за доставку осуществляется покупателем самостоятельно при получении товара.
Оплата
  • Оплата наличными курьеру: заказанный товар доставляется Вам курьером и Вы оплачиваете его при получении.
  • Юридическим лицам и частным предпринимателям предоставляется полный комплект документов (оригинал счета, товарная накладная).
  • Оплата картой на сайте