0

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 2.7 2009-2015, JBR1389

Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) Lexus 2.7 2009-2015, JBR1389
  • 4617.00 грн.
Є в наявності
Гальмівні диски Lexus RX 2009-2015

На сьогоднішній день автолюбителі все більше звертають увагу на купівлю високоякісного та надійного обладнання, зокрема на важливий атрибут автомобільної безпеки - гальмівні диски. Гальмівні диски задні Power Stop (перфорація+насічка) під модель Lexus 2.7 2009-2015, JBR1389, дозволяють поліпшити гальмування автомобіля і значно скоротити відстань гальмування.

У сучасному світі з першим питанням 'купити Гальмівні диски Lexus RX' можна звернутися в інтернет. Широкий асортимент гальмівних дисків, привабливі ціни та якість товару придивляють потенційних покупців. Варто відзначити, що задні гальмівні диски Lexus 2.7 2009-2015, JBR1389 популярні серед водіїв різних моделей Lexus, завдяки своїй унікальній конструкції та високій надійності.

На питання, як купити Задні гальмівні диски Lexus RX, можна дати декілька варіантів відповіді. Одним з них є придбання цього товару в одному з перевірених інтернет-магазинів. Перевагою цього варіанту є можливість стежити за повним асортиментом Lunar, а також відгуками покупців. Такий варіант купівлі дозволяє вам не тільки сьорбстати гроші, але й отримати продукт без зайвих неприємностей.

Обрати гальмівні диски задні Power Stop для Lexus 2.7 2009-2015, JBR1389, не складно. Важливо відмітити, що обрані диски мають відповідати технічним характеристикам автомобіля і бути взаємозамінюваними з оригінальними дисками. Це підтверджується численними відгуками задоволених користувачів, які вже оцінили якість даного продукту.

Отже, щоб забезпечити безпеку дорожнього руху Lexus RX, необхідно купити Гальмівні диски Lexus RX від преміум-бренда Power Stop. Задні гальмівні диски Lexus RX володіють перфорацією і насічкою, що забезпечує невідкладність гальмування та максимальну продуктивність, повністю відповідаючи стандартам безпеки вуличного та трекового катання.

Написати відгук

Погано
Добре
Доставка
По Києву
  • Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 21.00, у суботу з 10.00 до 20.00
  • У разі замовлення у неділю доставка проводиться у понеділок
  • При додатковому узгодженні можлива доставка в зручний для Вас день
По Україні
  • Доставка в інші міста України здійснюється транспортними та кур'єрськими організаціями Вартість доставки не входить у ціну товару, оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отриманні товару.
Оплата
  • Оплата готівкою кур'єру: замовлений товар доставляється Вам кур'єром і Ви оплачуєте його при отриманні.
  • Юридичним особам та приватним підприємцям надається повний комплект документів (оригінал рахунку, товарна накладна).
  • Оплата карткою на сайті